Këngëtarja me famë botërore,

Era Istrefi njihet si një ndër këngtaret e cila bënë ndonjëherë ‘çmendurina’.

Kështu të paktën na bënë të kuptojmë përmes postimeve që bënë Era në rrjetet sociale.

Era mbrëmë kishte shijuar një natë në shoqëri të miqëve:

Era ajo na ka treguar disa momente nga “nata e çmendur”

nëpërmjet fotove dhe videove në Snapchat. Që nga filtri rozë me mbishkrimin “Sexxx” tek shoqja e saj,

shotsat me flakë, e deri tek “ngrënia” e llampës së kuqe.

Era Istrefi

Facebook Comments