Deputetja e Kuvendit të Kosovës, nga radhët e PDK’së,

Blerta Deliu dhe dizenjatorja e njohur Vjollca Llapashtica,

kanë qenë të ftuarat e kësaj javë në rubrikën

‘In and Out’ të emisionit Express Rozë,

për ti komentuar veshjet e politikanëve dhe artistëve tanë.

Se çfarë kanë thënë për veshjen e presidentit Thaçi, e mësoni duke klikuar në linkun e mëposhtëm.

Facebook Comments