Këngëtari Getoar selimi i njohur si Ghetto geasy,

është një ndër reperat më të dashur për publikun.

Geti është shumë aktiv në rrjetet sociale, e sidomos në Instagram.

Ai së fundmi ka postuar një fotografi ku është i veshur i tëri në të zeza dhe me mjekrën e lëshuar.

E për këtë njëri nga komentuesit i ka shkruar atij ‘Selam Alejkum’.Getoar Selimi

Facebook Comments