Morena Taraku:

Temperaturat e ulëta në Kosovë kanë ndikuar që shumica e njerëzve të qëndrojnë sa më mbyllur,

për të qenë kështu sa më të ngrohtë, ndaj edhe sygjerimi i mjekut është

që në ditë të tilla të vishemi sa më trashë.

Por, mesa duket kjo këshillë nuk vlen për bukuroshen Morena Taraku,

e cila pavarësisht motit duket se nuk e ndjen të ftohtin dhe nuk e ka problem të dalë me të shkurtra,

edhe kur jashtë i gjithë vendi është i mbuluar me borë.

Së fundmi, ajo ka publikuar një fotografi në llogarinë zyrtare në Instagram,

ku shfaqet pranë makinës së saj “Porche”, teksa veshja e saj e ekspozuar la gojëhapur fansat.

Mesa duket, Taraku është nga ata persona të cilët nuk e ndjejnë edhe aq shumë të ftohtin,

përderisa nuk heziton që edhe kur temperaturat janë në minus, të dalë me një veshje të tillë.

 

Facebook Comments