Kengëtarja Iva Aliko ka qenë ndër të ftuarat

e mbrëmjes në këtë të premte të emisionin “Zonë e Lirë”.

Një personazh i shumë përfolur për historitë me politikanë shqiptarë e kosovare,

ka trullosur edhe një ndër emrat më të mëdhenj të të muzikës shqiptare,

Bujar Qamilin. I cili po ashtu ishte i ftuar tek Arjan Cani.

Jo vetëm për faktin se Iva kishte ardhur pa mbathje në studio,

por edhe nëpërmjet kolazhin e fotografive të saj, ku shfaqet 100% nudo.

Në ekran është shfaqur një nga këto fotografi , ku Iva Aliko vinte e gjitha nudo,

por duke mbajtur në duar dy doreza boksi:

njërën të vendosur për të mbuluar gjoksin dhe tjetra për të mbuluar

organin gjenital menjëherë Bujari ka reaguar me humor,

duke thënë se “më shumë janë kënaqur ata, që e kanë para nga prapa, sepse kanë pasur pamje më të mirë”.

Më pas Çani e ka pyetur këngëtarin shkodran, se si titullohej kënga e re,

të cilën ai do të promovonte sonte në “Zonë e Lirë”, Bujari i është përgjigjur:

“Pas këtyre që kam parë këtu, kam harruar pse kam ardhur, nuk mbaj më mend asgjë…!”

 

Facebook Comments