Moderatorja e njohur dhe shume  e dashur

e ekranit shqiptar Arbana Osmani

ka publikuar një foto qe të ngjall emocione pozitive pa fund.

 Këtë të djelë plot diell ajo ka shkrepur me djalin e saj një foto

ku në shoqërinëq e tyre ishte një mace e vogël dhe një vogëlushe.

Gëzimi i fëmijëve në këtë ditë kaq të ngrohtë të shton  momentet e bukura të fundjavës.

“Ndalesa e preferuar ne lagje; tek Xhixhi”-shkruan

Arbana deh si gjithmonë në fytyrën e saj nuk mungon buzëqeshja.

 

Facebook Comments