Adelina Ismali duket se po kalon periudhë të bukur të jetës pranë bashkëshortit.

Vali bashkëshorti i Adelinës, si kurrë më parë ka publikura
një fotografi me këngëtarën ku duken tejet çift modern dhe i bukur.

Përndryshe, çifti së shpejti do të bëhen prindër për herë të parë.

.

 

Facebook Comments