Palermo dhe Inter do të përballen sot nga ora 15:00
në kuadër të xhiros së 21-të të Serie A.
Trajnerët e të dy skuadrave kanë publikuar
formacionet zyrtare për këtë takim

Palermo:  Posavec;  Cionek, Gonzalez, Goldaniga; Rispoli,
B. Henrique, Gazzi, Jajalo, 97 Pezzella; Quaison dhe Nestorovski

Inter: Handanovic;  D’Ambrosio, Miranda, Murillo, Ansaldi;

Gagliardini, Brozovic; Candreva, Banega, Perisic dhe Icardi.

Facebook Comments