Reperi Ledri Vula duket se po jeton
një jetë përrallore së bashku me dy prindërit e tij.

Ledri së fundi është duke kaluar pushime nga më luksozet,
këtë e dëshmojnë edhe fotografitë
të cilat ai dhe prindërit e tij publikojnë çdo ditë në rrjetet sociale.

Ledri Vula

Facebook Comments