Majk:

Ish e dashura e Cozmanit, Tuna,
u martua me një mashkull tjetër dhe është
në pritje të fëmijës së parë.

Ndërkaq reperi i njohur pas ndarjes me këngëtaren nuk është përfolur për ndonje lidhje të re,
shkruan Magazina.al.

Por si duket tash edhe nga Cozi ka diçka të re, sëpaku kështu ka aluduar miku i tij Mjak,
i cili e ka postuar një fotografi të Cozmanit, ku ka shkruar “U dashurua po më doket”.
Si duket Majk i ka zbuluar këtë sekret Cozmanit

Majk

Facebook Comments