Bukuroshja Afrona Dika ndodhet për pushime në nj vend bregdetar

Po përderisa ajo po poston foto të ndryshme ku po shihet se po kalon mirë.

Në anën tjetër i fejuari i saj Blerim Muharremi, e ka postuar një foto ku

shihet një pishinë e mbyllur, ndërsa këtë foto ai e ka shoqëruar me një figurë

njeri duke notuar dhe peshkaqeni duke i vrapuar pas,

ndërsa fotos ai ia ka bashkangjitur shkrimin: “Ik se tu ..n…”, shkruan Kosovarja.

A mund të jetë ky një “diss” i Bleros drejtuar të fejuarës së tij Afronës,

e cila po e shijon pushimin pa të?!

Afrona

Facebook Comments