Këngëtarja Morena Taraku,

konsiderohet si njëra ndër këngëtaret më seksi

dhe të bukura të skenës tonë, transmeton ORAinfo.

Këtë e dëshmon edhe fakti se ajo para pak kohësh ishte edhe Miss Kosova.

Morena është mjaftë aktive edhe në rrjetete sociale,

ku bënë postime nga më të ndryshmet.

Edhe sonte ka postuar një fotografi, ku shihet në veturën e saj luksoze.

Morena Taraku

Facebook Comments