Aktorja e famshme Teuta Krasnqi kohë më parë ka lindur edhe vajzën e saj të dytë.

Ajo shumë herë ka qenë lajm i medieve rozë sa i përket jetës së saj personale.

Teuta në rrjetin e saj social ‘Instagram’, ka postuar një fotografi ku tregon se kush është fuqia për të.

Në fotografi shihet së bashku me dy vajzat e saj, nënën, motrën dhe vëllaun. Por,
në fotografi mungon babi i saj dhe bashkëshorti Adonisi.

Facebook Comments