Ledri Vula ka kohë që është në pushime me

familjen e tij në Cancun të Meksikos.

E nga atje, ai rregullisht po publikon fotografi të ndryshme ku bashkë

me ndjekësit e tij ndan momentet që i përjeton, shkruan lajmi.net

Reperi në Instastory ka hedhur një foto ku shihet në plazh dhe

nga imazhi vërehet se nga rrezet e diellit ka filluar t’i bie lëkura në kraharor.

Duket se Ledri po i mbush bateritë për tu rikthyer me këngë e hite të reja.

Ledri

Facebook Comments