Moderatorja e njohur shqiptare,
Marina Vjollca ka përshëndetur me
një foto seksi në rrjetin e saj në Instagram

Moderatorja ka kaluar disa vite që është në lidhje me reperin Getoar Selimi

dhe dita e ditës ajo vetëm po zbukurohet.

Ata thuhet që janë gati të martohen por ende nuk dijet se kur do ta bëjnë këtë.

Se sa në formë është Marina e tregon edhe kjo foto e saj.

marina

Facebook Comments