Këngëtarja dhe modelja Afërdita Dreshaj
është ndër femrat më seksi të skenës sonë.

Ajo është mjaftë aktive edhe në rrjetet sociale,
ku bën postime nga më të ndryshmet.

Sonte Afërdita ka postuar një fotografi ku shihet në një darkë familjare

dhe shkruan “Missed my girl”.

Afërdita

 

Facebook Comments