Këngëtarja me origjinë shqiptare,

Bebe Rexha ka vendosur të bëj një tatuazh të ri.

Në zonën e dorës poshtë shuplakës ajo ka stampuar një

altoparlant nën mbishkrimin ‘Be heard’.

Duket se këngëtarja ka vendosur t’ia rikujtojë vetës

vazhdimisht se duhet që zëri i saj të dëgjohet, dhe për këtë tatuazhi

në një zonë që e sheh shpesh është më se i nevojshëm.

Kujtojmë se gjatë këtij muaji Bebe Rexha publikoi klipin e këngës

“I Got You”. Në të vërtetë,

kënga ishte publikuar në muajin tetor të vitit të kaluar në versionin audio,

por tani i është bashkuar edhe klipi. Bebe duket shumë joshëse në këtë klip.

Bebe Rexha

Facebook Comments