Prezantuesja dhe këngëtarja e njohur nga Shqipëria, Luana Vjollca shquhet për stilin e saj.

Vjollca arrin që në çdo paraqitje të rrëmbejë zemrën e fansave të sa

j në rrjetet sociale, shkruan Indeksonline.

E bukur dhe simpatike ajo duket edhe në foton e radhës të cilën

e ka publikuar në llogarinë e saj në Instagram.

Facebook Comments