Këto fotografi që shihni janë shkrepur disa vite më parë, dhe janë pikërisht nga fejesa e këngëtares Xhensila Myrtezaj me aktorin, Bes Kallaku.

Ajo ka veshur një fustan ngjyrë bojëqielli, ndërsa Kallaku kostumin

tradicional siç e kërkon rasti. Ceremonia e fejesës së tyre ka qenë mjaft private.

Aktualisht, çifti vazhdon të jetë i dashuruar dhe këtë e kanë pohuar të dy në daljet e tyre publike.

Secili prej tyre vazhdon karrierën dhe jetën artistike të mbushur me projekte të reja.

 Xhensila

Facebook Comments