Moderatorja e njohur Blerona Zeqiri,

siç duket ka realizuar disa fotografi

bashkë me fotografin Veton Osmani.

Ajo me të përvetësuar të drejtën për të udhëhequr emisionin e Labinot Gashit,

duket së tani më shumë së kurrë mundohet të marr vëmendjen e publikut, shkruan GazetaBlic.

Në fotografinë që ajo ka publikuar, duket mjaft seksi,

dhe ka zbuluar pak gjoksin e saj shpërthyes para fotografit Veton Osmani.

Blerona

Facebook Comments