Tara Muharremi vajza e vogël që po zë

vend të madh në medien rozë,

sonte kishte një festë familjare në familjen

e nënës së saj Teutës, ku daja i saj

Memli Krasniqi ka ditëlindjen.

Por si duket Tara ka zgjedhur të kaloj kohë me babain e saj Bleron

dhe kështu është larguar nga kjo festë.

Në një foto që i ati i saj Blerim Muharremi ka hedhur në rrjetin social instagram,

shihen babë e bijë së bashku duke kaluar kohë.

E me këtë rast këngëtari Muharremi ka bërë një “Selfie”

me të bijën dhe e ka nda me ndjekësit e tij në po këtë rrjet social,

duke i njoftuar ndjekësit e tij se çfarë po bëjnë ata të dy, shkruan Kosovarja.

E foton Blero e ka shoqëruar me një zemër, se si duken ata

të dy sonte mund t’i shihni në foton e më poshtme.

Tara

Facebook Comments