Aktorja e njohur Teuta Krasniqi sot

shpreh urimet më të mira për një

person të veçantë në jetën e saj.

Ajo në rrjetin e saj social Instagram ka postuar një fotografi

të vëllaut të saj Memlit, ku shihet se bashku me Tarën e Kaian.

Memli Krasniqi, vëllau i saj sot feston ditëlindjen.

E me këtë rast Teuta ka shkruar këtë urim:

‘Happy Birthday to the most amazing brother ever.

Jam moter me fat dhe e bekuar qe te kam ty ne jete.

Urime ditelindja, pac shendet dhe mbaresi ne cdo aspekt te jetes.

Vazhdofsh me na bo krenar gjithmone. Daja, te duam shume,

Tara, Kaia dhe Tuti’, kishte shkruar aktorja.

teuta krasniqi

Facebook Comments