Moderatorja e njohur e Top Channel Arbana Osmani

po përgatitet për të nisur edicionin e 9-të

të Big Brother, i cili do të fillojë në javën e

dytë të muajit mars.

Por një foto e postuar nga Arbana në rrjete sociale i ka habitur ndjekësit

e saj në Instagram. Në këtë postim ajo shfaqet mjaft casual dhe në formë

mjaft të mirë fizike dhe gjithashtu shkruan: “Shansi i fundit, 30 janar,

”-përfundon postimi i saj. Çfarë do të thotë Arbana me këtë postim?

Arbana Osmani

 

Facebook Comments