Bukuroshja nga Tirana, Luana Vjollca

edhe përskaj angazhimeve që ka si një

moderatore ajo nuk i le anash as ndjekësit

e saj në rrjetet sociale duke iu ofruar foto

nga më të ndryshmet

Por shtrohet pyetja se sa është ajo realiste në këto foto? Nuk dihet,

pasi që nuk duket aq e besueshme në përshkrimet që iu bën fotove.

Në foton e fundit që ajo e ka nda me ndjekësit e saj në rrjetin social instagram,

shihet me një veshje shumë të bukur dhe me një kapele në kokë,

ndërsa këtë foto Vjollca e shoqëron me shkrimin:

“Thjeshte,nga perditshmeria ime”, shkruan Kosovarja.

Por ajo që bënë të dyshohet është elegance e saj në këtë foto,

që zakonisht vajzat në përditshmëri preferojnë

të vishen në mënyrë më sportive.

Luana Vjollca

 

Facebook Comments