Zaimina dhe Rezarta:

Ditët e fundit personazhet e njohur të

showbizit shqiptarë kanë nisur modën

më të re për të qenë “live” në Instagram.

Prej tyre kanë qenë edhe këngëtaret të cilat janë dhe mike të ngushta,

Rezarta Shkurta dhe Zaimina Vasjari. Një nga pyetjet më të shpeshta

nga ndjekësit ishte se kur do të bëjnë ato një duet. Por përgjigjia me shkak

e Zaiminës duket se ka habitur miken e saj pasi u shpreh se

Rezarta nuk di të këndojë.

Menjëherë  ka reaguar Shkurta, e cila ka thënë: “Zaimina

nuk di të këndojë ‘live’”, dhe më pas Zaimina ka replikuar sërish

duke i thënë: “se ti Rezarta ‘live-in’ e qanë”.

 

Facebook Comments