Këngëtarja dhe modelja e njohur Afërdita Dreshaj

është shumë e pëlqyer nga publiku dhe

e ndjekur në rrjetet sociale.

Ajo ndan shpesh herë me ndjekësit e saj imazhe të ndryshme nga jeta e përditshme,

gjersa nuk mungojnë nganjëherë as fotografitë provokuese.

Së fundmi, bukuroshja Dreshaj ka publikuar një fotografi në InstaStory,

ku shfaqet në një makinë me mikeshën e saj, teksa vozit makinën

me njërën këmbë lart.

Sigurisht që për ta bërë këtë gjë ajo ka shfrytëzuar kohën kur ndodhej

në Tiranë, për shkak se në vendin ku jeton ajo në Los Angeles,

dënimet për një gjest të tillë janë vërtet të mëdha.

Afërdita

Facebook Comments