Për ish-banoren e Big Brother Xhensila Pere

flitet shpesh kjo edhe për shkak të deklaratave

provokuese që ajo lëshon.

Por në postimin e saj të fundit në rrjete sociale shohim se bukuroshja Pere

ka veshur një diçka të kuqe mjaft të hapur në pjesën e dekoltesë.

Në mënyrë sensuale dhe provokuese, Pere ka ekspozuar gjoksin.

Facebook Comments