Anita:

Moderatorja Anita Haradinaj tregon sa shumë e mori malli për nënën e saj të ndjerë.

Ajo në rrjetin social Facebook ka ndarë një shkrim në të cilin tregon sa shumë

nevojë ka që ta ketë nënën e saj pranë

Lexoni shkrimin e plotë në vazhdim:

Mam, jeta spo m’len shume kohe por, Po, me t’kerku cdo dite po t’kerkoj.

Mam ende shume pune kam pas, e ti s’ke bo mire qe m’ke ik se shume bre

mam kam pas dhe po kam nevoje per ty, jo veq une por t’gjithe cdo dite

e me shume po kemi nevoje per Ty!!! Pyetje te panumerta e pergjigjet presin varg!

Mam ishe dhe mbetesh tempulli yne i mbrojtjes, dashurise, gezimit dhe vuajtjes.

Te duam dhe te kujtojme me shume mall Babi, une, Vjosa Lola e Learti

e krejt mbesat dhe nipat qe i le vet shume shpejt edhe me shpejt se qe e kishim menduar!!!

4 vjet pa Ty e syte ende m’i ke lene te lagur e zemren e keputur!!!

Ah moj mam sa shume me ka mar malli!!!

anita

Facebook Comments