Moderatorja Blerona Zeqiri pasi heshti për

ditë të tëra dhe nuk foli asgjë për largimin e

Labit nga RTV21, ajo tani ka disa fjalë dedikuese për të.

Ajo përmes një postimi që e ka bërë me rastin e ditëlindjës së tij ka rrëfyer se

si e ndoihmoi Labi në karrierën e saj.

Blerona madje thotë se u rrit me të dhe se e do shumë!…

Kshtu m’ke mbajt afer prej dites te pare! U rrita me ty, me mesove shumeçka.

Sot ne diten tande te lindjes du me t’i uru krejt te mirat e botes. Te dua.

”, kështu shkruan Blerona për Labin

Blerona

Facebook Comments