Reperi 2 Ton para disa dite u tha se

do të vijë së shpejti me një këngë të re

Express kishte shkruar se ai do të bëntë një duet me një

këngëtare seksi.

Tashmë është zbuluar nga burime shumë të afërta me

këngëtarin se kjo këngëtare është këngëtarja seksi

Samanta Karavello.

Këngës pritet që ti punohet edhe videoklipi dhe ajo

pritet të lansohet gjatë muajit shkurt.

Kjo këngë e 2 Ton vjen pas këngës “Prej asaj nate” si

solo, kurse Samanta për herë të fundit lansoi këngë

para 3 muaje “Si Ai” një këngë që ka kaluar më

shumë se 6 milion klikime.

2 Ton

Facebook Comments