Prezantuesja e njohur e “Prive”,Liberta  Spahiu vazhdon të tregohet

aktive në rrjetet sociale.

Është fytyra e saj e bukur ajo e cila gjithmonë di të

shëndërrit, shkruan Indeksonline.

Së fundi, Liberta është shfaqur topless ku dhe është

dukur për bukuri. Kujtojmë se Spahiu gëzon një

simpati të madhe në publik

Liberta

Facebook Comments