Këngëtarja Anxhelina Hadërgjonaj është shumë

e pëlqyer dhe e ndjekur nga publiku në rrjetet sociale.

Zhvillimet e fundit në rrjetin social Instagram,

po ua mundësojnë përdoruesve lidhjen direkte me ndjekësit e tyre,

gjë që po u hyn në shërbim më së shumti personazheve

të njohura, për tu lidhur me fansat e tyre drejpërsëdrejti.

Një gjë të tillë e ka bërë së fundmi këngëtarja Anxhelina

Hadërgjonaj, e cila gjatë ditës së sotme ka realizuar një

lidhje direkte me ndjekësit e saj, të cilët shumë prej tyre

i dhuruan komplimente, teksa disa prej tyre shtronin edhe pyetje.

Por, një nga pyetjet e një prej fansave duket ta ketë vënë

pak në siklet këngëtaren Hadërgjonaj, pasi lidhej me privatësinë e saj.

“A është e vërtetë se i dashuri yt të ka tradhëtuar me

Angela Martinin?”, ishte pyetja që një fanse i kishte

drejtuar asaj, gjersa kjo e fundit ka nguruar të përgjigjjet.

Dihet që tash e një kohë, Anxhelina është ‘single’

pas një lidhje shumëvjeçare me ish-të dashurin e saj,

ndërkohë asnjëherë nuk janë bërë të ditur arsyet e ndarjes së tyre.

Anxhelina Hadërgjonaj

Facebook Comments