Reperi nga Shqipëria, Noizy,

po vjen me këngë të re.

Ai ka udhëtuar drejt Zvicrës, aty ku ndodhet  studioja e

dj-t të tij dhe  ku po përgatit projektin që e paralajmëroi

edhe pak ditë më parë shkruan lajmi.net.

Reperi do të sjellë një remix i cili do dalë këto dy ditë.

Noizy ka hedhur një fotografi në Snapchat, ku ka thënë

se nuk e keni ide se çka do të sjell ai.

Presim e shohim pra!

Noizy

Facebook Comments