Prezantuesja seksi Ilda Bejleri ka

publikuar një foto mjaft provokuese

në rrjete sociale.

Në këtë foto ajo tregon gjoksin e saj dhe gjithashtu shkruan

sesi duhet të jetë një grua ideale: “Femra ideale është:

Vogëlushe në shpirt, Grua në mendime, Femër në trup,

Fëmije në ndjenja,”-përfundon postimi i Bejlerit.

Ilda Bejleri

Facebook Comments