Ish-banorja e Big Brother Xhensila Pere

ka publikuar një foto në Instagram në të

cilën ajo çfarë ka bërë më shumë

përshtypje është shprehja që ka përdorur

“Më thanë se isha e rrezikshme . I pyeta pse dhe përgjigja e tyre ishte:

“sepse nuk ke nevojë për askënd .” U buzëqesha,”

-përfundon postimi i saj në Instagram.

Xhensila Pere

Facebook Comments