Beatrix Ramosaj është një nga këngëtaret që ka lënë pa fjalë me këngën e saj më të re ‘Pa ndjenjë’.

Mjaft provokuese dhe skena të nxehta në klip kanë bërë që ajo të përflitet mjaftueshëm. Por me sa duket Beatrix nuk e ka në plan të ndalet me kaq. Ajo ka publikuar një foto me një këmishë gjumi. Provokim është pak të thuhet.

Beatrix Ramosaj

 

Facebook Comments