Këngëtarja Elvana Gjata vijon karrierën e saj jashtë vendit, por duket se nuk i harron bashkëpunëtorët e vjetër të saj, siç është stilisti Valdrin Sahiti.

Ajo ka publikuar një foto ku shfaqet me një veshje të tij dhe shkruan: “Valdrin Sahiti do të thoshte: Tan jetën monokrom”. Nuk ka vonuar edhe reagimi i Sahitit i cili thotë:

“Tan jetën ne llogjiken e viteve 90-të, tan jetën,”-përfundon ai. Kujtojmë që vetëm pak javë më parë Gjata ka publikuar këngën e saj më të re me titull: “Forever is over”, e sjellë në produksionin e artistit më famë botërore David Guetta.

 Elvana Gjata

Facebook Comments