Lionel Messi dhe Antonella Roccuzzo kanë kororëzuar dashurinë e tyre me martesë të premten mbrëma.

Çifti ndau disa përshëndetje të ngrohta me të ftuarit gjatë parakalimit në tapetin e kuq.

 

Në ceremoninë madhështore të dasmës ishin shumë të pranishëm mesin e tyre edhe futbollistë, të tillë, si: Neymar, Luis Suarez, Cesc Fabregas, por edhe ish-lojtar si Carles Puyol.

Kjo ceremoni, është cilësuar si dasma e vitit, ndërsa në të, ndërkohë paraqitja e yjeve në këtë dasmë ka qenë mjaft glamuroze.

Facebook Comments