Era Istrefi nuk do të pushojë këtë verë

Këngëtarja kosovare, e cila arriti nga Kosova të bëj famë ndërkombëtare, është në përgatitje të një super kënge.

Burime të afërta  pranë këngëtares kanë treguar se Era pritet që gjatë muajve të verës të sjell një këngë të re, tamam tipike për stinën e verës.

I njëjti burim thotë se Era, këngëtarja që kohëve të fundit ka ndërruar edhe stilin e flokëve duke u bërë nga bionde në zeshkane.

Si do të quhet kënga dhe kur do të lansohet, Express do të ju njoftojë në kohë.

Era Istrefi

Facebook Comments