Ish-konkurrenti i Big Brother Albania 9 Olsi Klosi dhe kushëriri i tij Oni Hysenbelliu më në fund janë takuar sërish.

Ka qenë Oni, i cili ka publikuar një foto në rrjete sociale ku ka treguar se janë duke luajtur kalceto së bashku.

“Pas tre muajsh më në fund po luajmë futboll, pasionin tonë së bashku! Kushëriri im,”-ka shkruar Oni krahas fotos.

Edhe gjatë qëndrimit të tij në Big Brother Olsi është komentuar për lidhjen e tij me Onin. Kushërinjtë duken se e kanë kaluar të gjithë ditën bashkë pasi edhe Olsi ka publikuar një foto me Onin.

Olsi

Facebook Comments