Këngëtari i njohur Korab Shaqiri kohë më parë është bërë baba.

Korabi që nga fillimi ka dëshmuar se është një baba shumë i përkushtuar, ani pse është munduar të mbaj privatësi për djalin e tij Alten.

Këto ditë Korabi së bashku me djalin dhe bashkëshorten e tij janë duke shijuar pushimet e tyre.

Korab Shaqiri

Një ambient të bukur, Korabi kishte zgjedhur sot për kafen e mëngjesit.

E atë po e shoqëronte djali i tij Alte.

Këtë e ka bëtë të ditur Korabi përmes një fotografie që ai ka postuar në profilin e tij në Instastory.

“Unë e Alteu për kafe”, kishte lënë mbishkrim Korabi.

Korabi

Ndryshe, Korabi ditë më parë ka publikuar projektin e tij të fundit “Gjamë”, në bashkëpunim me reperin e njohur Bim Bima.

 

Facebook Comments