Motederatorja e njohur Luana Vjollca ka vendosur seriozisht t’iu djegë…

Me anë të një postimi Luana ka zbuluar titullin e këngës që pritet të dalë në treg ditën e nesërme.

‘Benzina’ shkruan Luana krah fotos së publikuar ku dhe vetë duket si gjithmonë e zjarrtë.

Ndërkohë ajo ka ndarë disa fragmente shkëputur nga ky projekt i ri muzikor për miqtë e saj të rrjeteve socilae. 

Luana Vjollca

Facebook Comments