Erza Brahushi është një ndër moderatoret më të bukura në Kosovë.

Ajo me sukses udhëhoqi emisionin që merret me jetën e personaliteteve të njohura vendore “S’ka Ndal”.

Bukuroshen e kemi parë edhe shoun sportiv në RTV Dukagjini, “Dueli i Botërorit”, i cili tërhoqi një audiencë të madhe të shikuesve.

E pas angazhimeve të shumta duket se ka ardhur koha për pak relaksim dhe pushime verore.

Erza ka publikuar disa fotografi në llogarinë personale në Instagram teksa shihet mjaft joshëse.

Kaçurrelja shihet e veshur në bikini që i nxjerrë format trupore seksi gjersa ka marrë komente pozitive prej fansave.

Ndryshe, Brahushin do ta shohim edhe në sezonin e ardhshëm në ekranet televizive me projekte të reja.

Facebook Comments