Reperi amerikan, 50 Cent, është një adhurues i albumit të ri të Nicki Minaj.

Mbretëresha e repit, Nicki Miaj, lansoi albumin e ri ku u inspirua nga disa reperë si Biggie dhe Fifty.

Gjatë një interviste për “Extra”, manjati i G Unit foli për këngët e albumit të Nicki Minaj.

Nicki përmend edhe reperë të tjerë me të cilët ka pranuar se ka pasur marrëdhënie seksuale si Drake, Meek Mill e të tjerë.

“Ishte gjë seksi kjo. Është shkruar nga një perspektivë ndryshe. Më pëlqen kënga. Është mirë kur një femër në hip hop e beën të veten”, u shpreh Fifty.

Vet Nicki ka thënë se i adhuron këta meshkuj të skenës dhe se me ta ka kryer edhe marrëdhënie.

Nicki Minaj fascinoi të gjithë me albumin e ri të saj të publikuar kohë më parë.

Facebook Comments