Kategorie: ShowBiz

Akuzohet se ‘bleu’ ndjekësit në Instagram, reagon Tayna: Faleminderit që mi dërguat, por s’kam nevojë

Reperja Tayna ka qenë pa dyshim një prej debutanteve më të suksesshme të tregut muzikor. Ajo këtë verë publikoi plot tri projekte muzikore, ndërsa ishte vazhdimisht e pranishme edhe në koncerte dhe mbrëmje të ndryshme muzikore. Së bashku me suksesin, lindin edhe pakënaqësitë dhe inatet nga të tjerët, pasi rruga drejt famës nuk është fare e lehtë, e një gjë e tillë duket se po i ndodh edhe Taynës Reperja e re e skenës për pak muaj arriti që të grumbullojë mbi 400 mijë ndjekës në llogarinë e saj zyrtare në Instagram. Por, për t’ia shtuar edhe më shumë...

Read More

Tayna përgatit këngën e radhës

Përmes postimeve në rrjetet sociale, Tayna ka lënë të kuptohet se është në përgatitje të projektit të radhës. Reperja hyri fuqishëm në skenën e muzikës sonë duke realizuar tri hite të njëpasnjëshme, ndërsa tash është në përgatitje të këngës së re. Në profilin e saj në Instagram, ajo e ka publikuar një fotografi nga studioja, ku është duke e realizuar këngën e re. Ndërsa në një xhirim të publikuar në InstaStory ka shkruar: “Kështu do të vallëzoni kur ta dëgjoni këngën e re që sapo e kam bërë”. (Foto: InstaStory/Tayna) Në mbishkrim është edhe emri i producentit Cricket, i...

Read More

Kënga e re e S4MM titullohet “Dashuri” dhe publikohet së shpejti

Reperi nga Tetova, S4MM, ka paralajmëruar se kënga e tij e re do të publikohet në një të ardhme të afërt. “Dashuri” do të mbajë titullin kënga e re, e cila është paralajmëruar qe një kohë. “Faleminderit të gjithëve që ma keni bërë hit para se të publikohet projekti. Mundësisht bëni tag të gjithë njerëzit që i keni. ‘Dashuri’ vjen së shpejti”, ka shkruar Samiri në një postim në Instagram. Publikimi është shoqëruar edhe një fotografi që duket të jetë fragment nga videoklipi i këngës së re. S4MM ka hyrë fuqishëm në tregun muzikor shqiptar duke publikuar disa këngë...

Read More

Arrin horrori më i frikshëm i vitit “The Nun”

“The Nun” është kapitulli më i ri – dhe më i errët – në Universin e filmave “Conjuring” . Ajo paraprin ngjarjet e filmave të mëparshëm: “Annabelle: Creation”, “Annabelle”, “The Conjuring” dhe “Conjuring 2”. Më 6 shtator, Cineplexx organizon eventin Horror Night , me filmin e shumëpritur nga regjisori Corin Hardy, “The Nun”. Për të ju përshtatur natyrës së filmit, Cineplexx për “Horror Night” do të sjellë një atmosferë horrori me dekorime të frikshme. Lajme Kosovë Sport Futboll Magazina Cult Ekonomi Femra Stili Shëndetësi Kuzhina Auto Teknologji Fun Kërko Punë Arkiva Marketing MAGAZINA / TV / FILM Arrin horrori më...

Read More

Ronaldo kërcënon me padi televizionin që raportoi se Georgina i ka braktisur babanë dhe gjyshen e sëmurë

Cristiano Ronaldo e ka kërcënuar transmetuesin Mediaset se do të ngrejë padi në lidhje me një emision televiziv për të dashurën e tij, Georgina Rodriguez – raporton portali spanjoll, Informalia. Emisioni për të famshmit, Salvame që transmetohet në kanalin Telecinco të Mediaset, ditë më parë kishte publikuar një fragment, ku thoshte se Georgina e ka braktisur familjen e saj prej se është lidhur me yllin e Juventusit. Më tej thuhej, se ajo i ka prishur marrëdhëniet me babanë e saj në Argjentinë dhe gjyshen që jeton në Lorca të Spanjës. Ndërsa, sipas asaj që thuhej në emision, edhe babai edhe gjyshja e Georginas janë në...

Read More