Kategorie: PO FLITET

Ronaldo kërcënon me padi televizionin që raportoi se Georgina i ka braktisur babanë dhe gjyshen e sëmurë

Cristiano Ronaldo e ka kërcënuar transmetuesin Mediaset se do të ngrejë padi në lidhje me një emision televiziv për të dashurën e tij, Georgina Rodriguez – raporton portali spanjoll, Informalia. Emisioni për të famshmit, Salvame që transmetohet në kanalin Telecinco të Mediaset, ditë më parë kishte publikuar një fragment, ku thoshte se Georgina e ka braktisur familjen e saj prej se është lidhur me yllin e Juventusit. Më tej thuhej, se ajo i ka prishur marrëdhëniet me babanë e saj në Argjentinë dhe gjyshen që jeton në Lorca të Spanjës. Ndërsa, sipas asaj që thuhej në emision, edhe babai edhe gjyshja e Georginas janë në...

Read More

Drake pushton faqet rozë për romancën me mbesën e Michael Jacksonit

Drake po vazhdon të mbush faqet e rubrikave rozë ndërkombëtare dhe shqiptare. Këngëtari është ndër artistët që më së shumti përfolet rreth lidhjeve dashurore, megjithëse ato nuk i zgjasin shumë. Tashmë thuhet se ka nisur një romancë me Bella Harrisin, vajzën e Janet Jackson, e cila është motra e të mbretit të popit, Michael Jackson. Në fakt, spekulimet i nisi modelja përmes një mesazhi të lënë krahas një fotografie me tekstin “Në ndjenjat e mia”. Më pas pasoi edhe një mesazh teksa shihet në krah të Drake, ku ka shkruar “Nuk ka një vend tjetër ku do doja të...

Read More

Është fejuar Ermir Lenjani (Foto)

Futbollisti shqiptar, Ermir Lenjani, është fejuar ditë më parë me partneren e tij, Herolindën.   Përmes disa fotografive të publikuara në rrjetet sociale, ai i ka njoftuar fansat për hapin e radhës në jetën e tij personale.   27-vjeçari ka pozuar me tashmë të fejuarën e tij, i veshur me veshje klasike, ndërsa ajo ka zgjedhur një fustan të kuq Njëherësh, në Facebook e ka publikuar edhe tortën që është në formë zemre, mbi të cilën janë të shkruar emrat e...

Read More

Majk dhe Majlinda dalin bashkë me Roanin për të bërë bleje (Foto/Video)

Reperi i njohur Majk dhe ish-e dashura e tij Majlinda Zeka, duket se kanë lënë prapa të gjitha ngatërresat, për tu bërë bashkë herë pas here për lumturinë e të voglit Roan. Së fundmi, duket se ata kanë dalë së bashku për të bërë blerje në dyqan për Roan e vogël.   Ka qenë reperi Majk, ai i cili ka publikuar në InstaStory disa video, ku shfaq Roanin teksa bën blerje, ndërkohë që pranë tij shihet edhe një femër që mendohej të ishte Majlinda.                              ...

Read More

Rita dhe Dua në të njëjtin festival, por nuk takohen me njëra-tjetrën?

Pavarësisht se ndonjëherë është origjina ajo që i bën njerëzit të jenë më solidarë me njëri-tjetrin sidomos kur janë larg vendlindjes , duket se nuk funksionon njësoj për dy të famshmet në arenën ndërkombëtare, Dua Lipa dhe Rita Ora. Dy shqiptaret ishin pjesëmarrëse në festivalin e madh të përvitshëm, Glastonbury, që mbahet në Britani të Madhe. Edhe Rita edhe Dua janë parë në këtë festival në shoqërinë e këngëtares angleze Charlie XCX, mirëpo nuk është dhënë asnjë shenjë se ka pasur komunikim mes tyre, shkruan Albeu. Rita dhe Dua janë nga Kosova dhe të dyja kanë prekur majat e...

Read More
  • 1
  • 2