Kategorie: Vip Shqiptar

Akuzohet se ‘bleu’ ndjekësit në Instagram, reagon Tayna: Faleminderit që mi dërguat, por s’kam nevojë

Reperja Tayna ka qenë pa dyshim një prej debutanteve më të suksesshme të tregut muzikor. Ajo këtë verë publikoi plot tri projekte muzikore, ndërsa ishte vazhdimisht e pranishme edhe në koncerte dhe mbrëmje të ndryshme muzikore. Së bashku me suksesin, lindin edhe pakënaqësitë dhe inatet nga të tjerët, pasi rruga drejt famës nuk është fare e lehtë, e një gjë e tillë duket se po i ndodh edhe Taynës Reperja e re e skenës për pak muaj arriti që të grumbullojë mbi 400 mijë ndjekës në llogarinë e saj zyrtare në Instagram. Por, për t’ia shtuar edhe më shumë...

Read More

Tayna përgatit këngën e radhës

Përmes postimeve në rrjetet sociale, Tayna ka lënë të kuptohet se është në përgatitje të projektit të radhës. Reperja hyri fuqishëm në skenën e muzikës sonë duke realizuar tri hite të njëpasnjëshme, ndërsa tash është në përgatitje të këngës së re. Në profilin e saj në Instagram, ajo e ka publikuar një fotografi nga studioja, ku është duke e realizuar këngën e re. Ndërsa në një xhirim të publikuar në InstaStory ka shkruar: “Kështu do të vallëzoni kur ta dëgjoni këngën e re që sapo e kam bërë”. (Foto: InstaStory/Tayna) Në mbishkrim është edhe emri i producentit Cricket, i...

Read More

Kënga e re e S4MM titullohet “Dashuri” dhe publikohet së shpejti

Reperi nga Tetova, S4MM, ka paralajmëruar se kënga e tij e re do të publikohet në një të ardhme të afërt. “Dashuri” do të mbajë titullin kënga e re, e cila është paralajmëruar qe një kohë. “Faleminderit të gjithëve që ma keni bërë hit para se të publikohet projekti. Mundësisht bëni tag të gjithë njerëzit që i keni. ‘Dashuri’ vjen së shpejti”, ka shkruar Samiri në një postim në Instagram. Publikimi është shoqëruar edhe një fotografi që duket të jetë fragment nga videoklipi i këngës së re. S4MM ka hyrë fuqishëm në tregun muzikor shqiptar duke publikuar disa këngë...

Read More

Dua Lipa befason me fustanin transparent në ditëlindjen e saj, shfaqet më provokuese se asnjëherë tjetër

Këngëtarja e njohur, Dua Lipa, ka festuar dje (e mërkurë) ditëlindjen e saj të 23-të. Me këtë rast ajo ka marrë urime të shumta nga miqtë, ndjekësit dhe familjarët e saj. Dua është shumë aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale, përmes së cilave ka ndarë me fansat disa imazhe nga festa e ditëlindjes. Ajo ka publikuar disa fotografi, ku ka treguar se është shfaqur me një fustan të bardhë dhe transparent në festë. Me këtë veshje, Dua ka vënë në dukje gjoksin e saj atraktiv, ndërsa ka rrëmbyer vëmendjen e të gjithëve. “Nata e kaluar ishte e rëndësishme”,...

Read More

Butrint Imeri përfundon koncertet: Faleminderit që keni qenë pjesë e një vere të paharruar

Këngëtari Butrint Imeri ka qenë një prej emrave të estradës më të pëlqyer këtë verë. Ai ka qenë shumë i angazhuar me koncerte e mbrëmje muzikore të ndryshme anë e mbanë trevave shqiptare. Butrinti është shumë falënderues ndaj gjithë atyre fansave që e mbështetën dhe që ishin të pranishëm në koncertet e tij për ta parë. Në një video të publikuar së fundmi në rrjetin social Instagram, këngëtari Imeri ka falënderuar adhuruesit e tij, të cilët i kanë dhuruar një verë të paharruar. “Faleminderit që keni qenë pjesë e një verë të paharruar, kena me e mbajt mend shumë gjatë”, ka shkruar Butrinti në Instagram. “Faleminderit që keni qenë pjesë e një verë të paharruar, kena me e mbajt mend shumë gjatë”, ka shkruar Butrinti në Instagram. I njëjti gjatë verës solli dy projekte “Ma Cherie” dhe “Alea”, dy këngë të cilat janë pritur shumë mirë nga fansat e tij. Pas përfundimit të koncerteve, ai planifikon disa ditë të mira pushimi, deri sa të vijë koha për të punuar për projektin e...

Read More